Terzilik mesleği ile başlayan ve 1974 yılında iç giyim sektörüne geçen Baki Dalyancı, 50 yıldır markalı iç giyim yapmaktadır.

Firmamıza ait üç şube vardır. Alışveriş merkezlerinde G-Lingerie by Baki Dalyancı ismiyle yer alan firma bu isim ile şubeleşecektir. Espark Avm’de yer alan Eskişehir’ in iki yerel firmasından birisidir. Markalı iç giyimde eskişehir’de tektir. Herbiri bir kategoride ihtisaslaşmış 35 dünya markasını bünyesinde bulunduran firma, Bu markaları dünya ile aynı fiyata müşterilerine sunma gayreti firmanın genel ilkesidir ve bu markaların Eskişehir’de tek satıcısıdır.

İç giyime fayda ve ilkeleriyle yaklaşan firma, sadece giyinmek için iç giyim alanların değil, bakımlı olmak isteyen, bir tarz ve farklılık oluşturmak isteyen, hijyen ve sağlığa önem veren ,iç giyime ilgisi olanların mağazasıdır. Ayrıca farklı çeşitleriyle söz, nişan ve düğün çeşitlerinde yeni evleneceklere özel ürünler sunmaktayız. Uzman ve yetişmiş eleman kadrosuyla, iç giyimde geliştirdiği ölçü sistemiyle beden tesbiti yapan ve fiziksel yapıya uygun ürünler önererek müşterisinin tarzını oluşturan, bir yapıya sahiptir. Firma ayrıca bayanların iç giyimde yaşadıkları fiziksel sorunlarına özel aksesuarlar ile çözümler de sunar.

Firmanın bu konuda sloganı ” Kendisine Saygısı Olanların Mağazası” dır.