Siparişimi Nasıl Oluşturabilirim?

Siparişlerinizi üyelik ile veya üyeliksiz oluşturabilirsiniz. Üyelik ile yapacağınız alışverişlerde, geçmiş sipariş bilgilerlerinize ulaşabilir, kargo bilgilerinizi dilediğiniz zaman sistemimizden sorgulayabilirsiniz.

Sipariş etmek istediğiniz ürünün, renk ve beden bilgilerini belirledikten sonra iletişim ve adres bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bedenimi Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

Beden ölçünüzü, beden ölçünüzü öğrenin sayfamızda bulunan beden hesaplayıcısı sayesinde öğrenebilirsiniz. 

Şifrenizi sitenin üst kısmında bulunan oturum aç butonunu tıkladıktan sonra karşınıza gelecek sayfada bulunan şifremi unuttum bağlantısından sıfırlayabilirsiniz.

Siparişimi Oluştururken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişinizi tamamlamadan önce, lütfen doğru beden, cup ve renk değerlerini seçtiğinizden emin olunuz. Siparişinizi oluşturduktan sonra bu değerleri yanlış girdiğinizin farkına varırsanız, lütfen bizimle [email protected] elektronik posta adresinden iletişime geçiniz.

Siparişlerimde Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Siparişlerinizi Kredi Kartı ile oluşturabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız Kredi Kartı ile alışverişlerde anlaşmalı banka kartlarına vade farksız 4 taksit uygulanmaktadır.

Kargo Ücretsiz mi?

Sitemizden yapacağınız 100 lira ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Siparişlerim Ne Zaman Teslim Edilir?

Siparişleriniz saat 12:00’dan önce verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde, 12:00’dan sonra verdiğiniz takdirde ise ertesi gün kargo takımımıza iletilmektedir. Kargo takımımız, siparişinizin işlem sırasına göre en geç üç gün içerisinde, sipariş aşamasında belirttiğiniz kargo şirketine teslim etmektedir.

Türkiye’de müşteri memnuniyeti en yüksek iç giyim firması olan G Lingerie’de siparişleriniz genellikle 24 saat içerisinde kargo’ya verilmektedir.

Siparişinizin kargo’ya verildiği gün içerisinde tarafınıza elektronik posta ve sms ile kargo takip numaranız gönderilecektir. Kargo takip numaranız aracılığı ile kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişiniz kargoya verilmeden önce [email protected] elektronik posta adresine göndereceğiniz elektronik posta ile iptal edebilirsiniz.

Siparişlerimi Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişlerinizi, size ulaşan kargo numaraları ile takip edebilirsiniz.

Siparişim Benim Yerime Başkasına Teslim Edilebilir mi?

Siparişleriniz, teslimat adresinizde belirttiğiniz isim ve soyisim’e teslim edilecektir. Dilerseniz, bu alanda farklı bir isim belirtebilirsiniz.

Siparişim Taşıma Esnasında Hasar Görmüş, Ne Yapabilirim?

Siparişiniz tarafınıza, özel olarak üretilen kutularda gelmektedir. Teslim almadan önce mutlaka dış paket kontrolü yaparak kargonuzun sağlamlığından emin olunuz. Herhangi bir hasar ile karşılaştığınız takdirde, siparişinizi size getiren kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatınız. Tutanağın hazırlanmasında zorluk çıkarıldığı takdirde lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hasarlı ürünü, tarafımıza Durum Tespit Tutanağı ile gönderdiğiniz takdirde, ürün bize ulaştıktan sonraki üç iş günü içerisinde değişiminiz gerçekleştirilecektir. Değişim için, iade ve değişim prosedürünü inceleyebilir, tarafınıza kargonuz ile birlikte gönderilen iade/değişim formundaki yönergeleri izleyerek bize gönderebilirsiniz.

Siparişim Değişimi/İptali Nasıl Yapılır?

Siparişlerinizi teslim aldıktan sonra kargo içeriğinde bulunan iade/değişim yönergelerini izleyerek değişim/iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinizi ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren on beş (15) gün içerisinde belirtilen form’da bulunan yönergeleri izleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş v.b. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. İade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren gerekli incelemeler yapılarak, yedi (7) iş günü içerisinde değişim yapılarak tarafınıza yeni ürününüz gönderilecek veya yedi (7) iş günü içerisinde ise iade işlemleriniz tamamlanacaktır.